weekendOwe wzorki *Granit Nero Assoluto

granit_wzorywkamieniu

Blaty z granitu Nero Assoluto to dobre rozwiązanie dla tych którzy poszukują klasycznego czarnego kamienia. Dodatkowo granit jest trwały i łatwy w utrzymaniu, co pozwoli Wam cieszyć się gotowaniem i wnętrzem kuchni przez wiele lat. Klasyczny czarny kolor skomponuje się z większością odcieni zabudowy kuchni.
Dzisiaj pokażemy dwie nasze ostatnio fotografowane realizacje. Dwie kuchnie w których użyto granitu Nero Assoluto na blat kuchenny.

Kuchnia numer 1 ma blat z prostą obróbką krawędzi i nakładany czarny zlew z ociekaczem. Natomiast płyta grzewcza została zamontowana na wyspie kuchennej gdzie granit połączono dodatkowo z drewnianym barem.

granmar-net_blat_granit_kuc granmar-net_blat_granitowy_ granmar-net_blat_kuchenny_g granmar-net_granit_kuchnia_ granmar-net_kuchnia_blat_ku

 

Kuchnia numer 2 posiada pokaźnych rozmiarów blat w którym zamontowano biały zlew podwieszany a krawędź wykończyliśmy obróbką na tzw. półwałek.

granmar-net_granit_blat_kuc granmar-net_kuchnia_granit_ granmar-net_blat_kuchenny_g granmar-net_granitowy_blat_ granmar-net_kuchnia_blat_gr granmar-net_blat_kuchnia_gr

Realizacja GRANMAR.net

No i klasycznie jak to w weekendOwych wzorkach archiwalne wpisy o granicie Nero Assoluto.

Klikając na poniższy link znajdziecie fronty do szafek kuchennych z granitu Nero Assoluto i nasze drobiazgi, jak ogranicznik na półkę z książkami i przycisk do papieru.

weekendOwe wzorki

 

 

#info

Jeżeli potrzebujecie pomocy przy wyborze blatu kuchennego to zapraszamy TU.

promocja_granmar.net_blat_k promocja_granmar.net_przest

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s