Magia detalu

Dzisiaj chcieliśmy zwrócić Waszą uwagę na techniczne detale blatów kuchennych i łazienkowych. Jest to element który w zamontowanym blacie najlepiej żeby był dyskretny.
O czym mówimy? Głównie o łączeniach których często nie da się uniknąć, czy to z powodu konstrukcji blatu czy ograniczeń podyktowanych przez wymiar płyty, lub sam projekt blatu wymaga takiego rozwiązania. Jest też kilka detali których możemy nie zauważyć od razu jak delikatne fazy na krawędziach blatu.
Dlatego na zdjęciach w dużym zbliżeniu zupełnie niedyskretnie kilka technicznych detali. Przy okazji mały podgląd na realizacje których możecie się spodziewać na naszym profilu po nowym roku. Bo niedługo przechodzimy w nastrój i wystrój świąteczno-noworoczny.

Krawędź blatu granitowego oraz detal łączenia zlewu.

Łączenie dwóch elementów blatu łazienkowego z naturalnego granitu. Zwróćcie uwagę na kontynuację w wzorach w kamieniu 😉 . Nie zawsze się da uzyskać taką ciągłość ale zawsze się staramy.

Wiele z tych elementów nadal wykonujemy tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi. Łącząc nowoczesne technologie tam gdzie jest to niezbędne. Na zdjęciu wykonywany przez nas granitowy profil.

GRANMAR.net Borowa Góra

 

 

2 thoughts on “Magia detalu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s